Levandule

Speciál Levandule je tu pro ty, kdo propadli kráse i kouzelné vůni téhle oblíbené středomořské rostliny. Najdete v něm malý atlas levandulí (ano, je jich víc, než byste možná mysleli), ukázky, jak je využít v záhonech i na balkoně, a spoustu tipů pro ty, kdo rádi tvoří: ať už kosmetické drobnosti, voňavé dekorace nebo jídla s vůní jihu. Příjemné čtení!


Máte zájem o speciál? Objednávejte prosím zde!

  • 69,90 Kč
Levandule

Obsah čísla


Voňavé moře I když jsme zvyklí na typický „levandulový“ odstín, mohou příslušníci tohoto rodu kvést i mnoha v jiných barvách. Přinášíme vám jejich malou přehlídku.


Modro v květináčích Levanduli to svědčí i v truhlících a květináčích. Ukážeme vám, se kterými rostlinami ji v nádobách můžete zkombinovat.


Malá levandulová kuchařka Několik jednoduchých receptů na lehká letní jídla. Co byste řekli třeba levandulovým sušenkám či dortíkům?


Živý plot Levanduli lze využít k vytvoření nízkých plotů, které opticky rozčlení zahradu. Poradíme vám, jak to udělat a jak se o takové plůtky starat.


Léčivá síla přírody Levandule je tradiční a dobře známá léčivá rostlina. Máme pro vás tipy, jak její schopnosti nejlépe využít.